-=]Respawn.cs-16.net[=-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

server full

In jos

server full Empty server full

Mesaj  gigiboss Mar Aug 26, 2008 12:28 am

Server counter-strike 1.6

Vrei un server pentru counter-strike 1.6 !? Nu stii sa-ti faci unu,sau ti "lene",pai eu am facut un server pentru toti,si il puteti downloada dupa plac.Astept replay-uri aici,daca va place sau nu,ce sa mai adaug sau ce sa sterg.

Ce contine acest server:
Adminmod:

-plugin ultimate sounds;
-cenzura cuvinte;


Amxmodx 1.76:

-plugin high ping kicker;
-admin model (este acel plugin care scrie pe fiecare admin,"ADMIN";


HL booster 1.46:

-hl booster ajuta foarte mult serverului si este si foarte stabil (scade lagul pe server);

Log deamon:

-logd este un mod care fara el nu v-a merge pluginul "ultimate sounds";

Pe langa toate aceste mod-uri,serverul contine si cateva sute de harti,si configuratiile facute pentru "server.cfg".

Pentru a adauga admini pentru modul "Adminmod" intrati in "cstrike/addons/adminmod/config/users.ini" si aici adaugati adminii (adminii trebuie scrisi unii sub altii).

Pentru a adauga admini pentru modul "Amxmodx" intrati in "cstrike/addons/amxmodx/config/users.ini",unde mai jos adaugati dupa preferinta adminii (pe ip sau pe nume).

Pentru a face modificari amxmodx-ului (adaugi mesaj huds-uri) scrieti in consola,dupa ce v-ati conectat ca si admin,"amx_statscfgmenu",dupa care iesiti din consola si veti vedea toate optiunile.


Cam atat.Distractie placuta!
gigiboss
gigiboss

Mesaje : 48
Data de înscriere : 25/08/2008
Varsta : 35
Localizare : cautama pe google

http://tazzy.myforum.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum